День смеха

1 сәуір мерекесі атаулы күндер мен бүкілхалықтық мерекелер күнтізбесіне енгізілмеген, бірақ ол әлемнің көптеген елдерінде үлкен жетістікпен атап өтіледі, бүкіл әлемде күлкі мен ұтыс ойындары күні атап өтіледі.

2021 жылдың 1 сәуірінде біздің мектепте «Күлкі күні» өтті, оның шеңберінде қарым-қатынас сағаттары, 1-4 сынып оқушылары үшін «Қөңілді күн» конкурстық-ойын-сауық бағдарламасы, 5-9 сынып оқушылары үшін «Күлкі айналасында» ойын-сауық ойыны өтті.

4 тоқсан көңілді және жалынды түрде басталды, балалар көптеген жағымды эмоциялар алды, жақсы көңіл-күймен қуанды.

Праздник 1 Апреля не внесен ни в один календарь знаменательных дат и всенародных праздников, но он с большим успехом отмечается во многих странах мира, во всем мире отмечают День смеха и розыгрышей.

1 апреля 2021 г. в нашей школе прошло КТД «День смеха», в рамках которого прошли часы общения, конкурсно-развлекательная программа «Веселый денек» для учащихся 1-4 классов, развлекательная игра «Вокруг смеха» для учащихся 5-9 классов.

Вот так весело и задорно началась 4 четверть, ребята получили  массу положительных эмоций, зарядились хорошим настроением.