о формировании Попечительского совета

Во исполнение  п.9   статьи 44 Закона Республики Казахстан «Об образовании»,   пп.2 п.1  «Типовых правил организации работы Попечительского совета и порядка его избрания в организациях образования», утвержденных приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 27.07.2017 года № 355 , Администрация КГУ «Рудненская специальная школа для детей с особыми образовательными потребностями» Управления образования акимата Костанайской области объявляет о формировании Попечительского совета и приеме предложений по его составу для оказания содействия учреждению образования в развитии материально-технической базы, обеспечении качества образования.
        В состав Попечительского совета входят:

1) родители или иные законные представители обучающихся в данной организации образования (по одному родителю или иному законному представителю обучающихся в данной организации образования от каждой параллели классов) – не более 11 человек;

2) ветераны педагогического труда (при наличии) – 1 человек;

3) представители местных представительных, и/или исполнительных, и/или правоохранительных органов – 1-3 человека;

4) представители неправительственных (некоммерческих) организаций – 1-2 человека;

5) благотворители и/или меценаты (при наличии) – 1-2 человека;

6) представители средств массовой информации (при наличии) – 1 человек;

7) представители органов ученического самоуправления – 1-2 человека.

Срок подачи заявлений  с 11.03.2023 года  по 30.03.2023 года.

Кандидаты в сроки, указанные в объявлении об избрании Попечительского совета и приеме предложений по его составу, представляют Комиссии следующие документы:

1) заявление (в произвольной форме);

2) копию документа, удостоверяющего личность кандидата;

3) резюме на казахском или русском языках;

4) копию документа о наличии образования (при наличии);

5) документы, подтверждающие отсутствие судимости и коррупционных правонарушений, выданные территориальными подразделениями Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.

Кандидаты представляют дополнительные сведения о профессиональной (или) общественной деятельности.

Обращаться по телефону: приемная 8(71431)7-73-27
Зам. директора по ВР Нурумбаева Д.А., 87029461600
Электронный адрес: rudkorr-kost@edu.kz

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының

«Ерекше білім берілуіне қажеттілігі бар балаларға арналған Рудный арнайы мектебі» КММ

қамқоршылық кеңес құру турлаы

ХАБАРЛАНДЫРУ

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің  44 бабының 9- тармағын «Білім туралы» Заңының, 2017 жылғы 27.07. № 355 бұйрығымен бекітілген «Білім беру ұйымдарында қамқоршылық кеңестің жұмысын ұйымдастырудың және оны сайлау тәртібінің үлгілік қағидаларының» 1 – тармағын 1 тармақшысын орындау үшін Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Ерекше білім беру қажеттіліктері бар балаларға арналған Рудный арнайы мектебі» КММ әкімшілігі білім беру мекемесіне материалдық-техникалық базаны дамытуға, білім беру сапасын қамтамасыз етуге жәрдемдесу үшін Қамқоршылық кеңесті қалыптастыру және оның құрамы бойынша ұсыныстар қабылдау туралы хабарлайды.

Қамқоршылық кеңестің құрамына кіреді:

1) осы білім беру ұйымындағы білім алушылардың ата-аналары немесе заңды өкілдері (әрбір сынып параллельінен осы білім беру ұйымындағы білім алушылардың бір ата-анасы немесе заңды өкілі) – 11 адамнан аспайды;

2) педагогикалық еңбек ардагерлері (бар болса) – 1 адам;

3) жергілікті өкілді және/немесе атқарушы, және/немесе құқық қорғау органдарының өкілдері – 1-3 адам;

4) үкіметтік емес (коммерциялық емес) ұйымдардың өкілдері – 1-2 адам;

5) қайырымдылық жасаушылар және/немесе меценаттар (бар болса) – 1-2 адам;

6) бұқаралық ақпарат құралдарының өкілдері (бар болса) – 1 адам;

7) оқушылық өзін-өзі басқару органдарының өкілдері – 1-2 адам.

Өтініш беру мерзімі 11.03.2023 жылдан 30.03.2023 жылға дейін.

Үміткерлер Қамқоршылық кеңесті сайлау және оның құрамы бойынша ұсыныстарды қабылдау туралы хабарламада көрсетілген мерзімде Комиссияға мынадай құжаттарды ұсынады:

1) өтінім (еркін түрде);

2) үміткердің жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;

3) қазақ немесе орыс тілдеріндегі түйіндеме;

4) білімі бар екендігі туралы құжаттың көшірмесі (бар болса);

5) Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің аумақтық бөлімшелері берген соттылығының және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтардың жоқтығын растайтын құжаттар.

Үміткерлер өздерінің кәсіби (немесе) қоғамдық қызметі туралы қосымша мәліметтер ұсынады.

Қабылдау бөлмесі 8(71431) 7-73-27 телефоны арқылы  хабарласуға болады

Директордың ТЖ жөніндегі орынбасары Д. А. Нурумбаева, 87029461600