2024 жылдың 27 қыркүйегінде сағат 14:30-да мектебімізде өрт кезінде эвакуациялау бойынша оқу-жаттығу өтті. Іс-шараның мақсаты: өрт кезінде сауатты іс-әрекеттер мен дұрыс мінез-құлық дағдыларын дамыту. Бұл тренингке 2-10 сынып оқушылары мен мектеп ұжымы қатысты. Оқу-жаттығу жақсы деңгейде өтіп, мектеп ұжымы ұйымшылдықпен әрекет етті. Оқушылар мен мектеп қызметкерлері арасында қауіпсіз мінез-құлық дағдыларын қалыптастыруға бағытталған бұл іс-шаралар мектебімізде тұрақты түрде өткізіліп тұрады.

27.09.2024 г. в 14:30 в нашей школе прошла эвакуационная тренировка на случай пожара. Цель мероприятия:выработать навыки грамотных действий и правильного поведения при возникновении пожара. В данной тренировке участвовали  учащиеся 2-10 классов и сотрудники школы. Тренировка прошла на хорошем уровне, сотрудники школы действовали слажено. Данные мероприятия, направленные на выработку навыков безопасного поведения у учащихся и сотрудников школя, проводятся в нашей школе регулярно.